DİJİTAL BASKI

Baskıdan çok daha fazlası

DETAYA GİT

MATBAA

Matbaa çözümleri

DETAYA GİT

PROMOSYON

Fark yaratın

DETAYA GİT

TARIM GIDA

Üretirken Dünyayı,Tüketirken Kendini Koru

DETAYA GİT

E-TİCARET

Online alışverişin adresi

DETAYA GİT

HAKKIMIZDA

İş dünyasına ilk adımlarımızı reklam ve promosyon şirketimizin kurulması ile başlamıştır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek gayesi ile 2017 yılında STGRUP adı altında faaliyetine devam etmektedir. Bugün şirketimiz, faaliyette bulundukları promosyon, dijital baskı, matbaa, e-ticaret, web sayfası ve tarım gıda sektörlerinde alanlarında yenilikçi vizyonları ile öncü rol üstlenerek fark yaratıyor ve Türkiye ekonomisine değer katıyor. STGRUP olarak, faaliyet gösterdiğimiz geniş coğrafyada, uluslararası gruplarla kurduğumuz stratejik iş birlikleri sayesinde faaliyetlerimizi verimli bir şekilde yürütüyoruz. Biz birbirimizin emeğinin, insanımızın, ülkemizin değerini biliyor, işimizi tutkuyla sahipleniyor, sorumlu ve şeffaf davranıyoruz. Yenilikten korkmuyor, girişimci ruhla ve cesaretle hareket ediyoruz. Üretimde ve ticarette küresel başarıyı hedefleyerek, ürün ve hizmetlerimizle faaliyet gösterdiğimiz geniş coğrafyada, uluslararası gruplarla kurduğumuz stratejik işbirlikleri sayesinde faaliyetlerimizi verimli bir şekilde yürütüyoruz. Grubumuzun başarısında en önemli etken donanımlı ve yetkin insan kaynağı.

Hedefimiz Farklı, Sizlerle Aynı…

FAALİYET ALANLARI

Toplumumuz için artı değer yaratırken, global bir şirket olma hedefiyle milyonlarca insanın hayatlarına dokunuyoruz.

STGRUP’DAN HABERLER

Balıkesir Burhaniye tarım arazimizdeki özel ıspanak tohumlarımız filizlendi!

Bu yıl Şubat ayının başında gerçekleşen Kuzey Ege'nin akciğerleri KAZDAĞLARI başta olmak üzere 30.000 m2 arazimizde özel ıspanak ve maydanoz tohumlarının ekimi başlamıştır.

DETAYA GİT
BONİBRO markamızla Kapsül Kahve

Türkiye’de kapsül kahve alabileceğiniz hemen hemen tüm üreticiler ürünlerini yurtdışından getiriyorlar. Biz üretimin tamamını kendimiz yapıyoruz.Üretildikten hemen sonra sizlerle buluşuyor.Çünkü hammadde olarak kullandığımız yeşil kahve çekirdek ithalatının tamamını İtalya’dan yapıyoruz. İtalya’nın en çok tercih edilen ve en beğenilen üreticilerinden biriyle çalışıyoruz. Sürekli olarak aynı tad profilini sağlayabiliyoruz. Hammadde dışındaki tüm üretim aşamalarını kendi üretim tesisimizde yapıyoruz. Sahip olduğumuz gıda üretim tecrübelerimizle birlikte tüm üretim süreçlerini yüksek kalitede gerçekleştiriyoruz.

DETAYA GİT
Ülkemize değer katmaya devam ediyoruz!

Hizmetlerimizin karşılığında daha ileriye daha kaliteli hizmet verebilmek için, sektörümüzteki tüm sertifikalarımızı başarı ile aldık.

DETAYA GİT

REFERANSLAR

Girişimci ruhumuzun ve yenilikçiliğimizin ürünü referanslarımız…